NOWA TECHNOLOGIA HEAT UP TECH H&M Z THERMOLITE®

W tym sezonie H&M wprowadza produkty, które zapewniają sprytne rozwiązanie zapewniające ciepło i wspaniały osobisty styl. Heat Up Tech to kolekcja męskich ubrań warstwowych wykorzystująca THERMOLITE®, nową lekką technologię zapewniającą ciepło bez nadmiernego obciążenia. Chodzi o idealne wzory włosia i polaru do miejskiego stylu ulicznego, a także termikę jako warstwę podstawową przez cały sezon. Heat Up Tech with THERMOLITE® pojawi się w sklepach H&M na całym świecie, a także na hm.com, 12 listopada.

„Innowacja jest sercem tego, co robimy z męską odzieżą w H&M. Heat Up Tech z THERMOLITE® wykorzystuje nową technologię, aby zapewnić prawdziwą funkcjonalność, a także niezbędny utylitarny wygląd. Te elementy staną się podstawą Twojej garderoby na zimne dni, niezależnie od tego styl,”

Ross Lydon, szef działu projektowania odzieży męskiej w H&M

Warstwowy wygląd tego sezonu to coś więcej niż tylko styl: to także najmądrzejsze sposoby na utrzymanie ciepła niezależnie od tego, co przyniesie dzień. H&M stworzył Heat Up Tech z THERMOLITE®, aby wprowadzić najnowsze technologie zatrzymywania ciepła do codziennej garderoby.

THERMOLITE® wykorzystuje puste w środku włókna, które zatrzymują ciepłe powietrze, tworząc warstwę izolacyjną. Te puste w środku włókna mają kluczowe znaczenie, dając lekką tkaninę, która odcina całą masę. Dla zespołu projektowego H&M to szansa na stworzenie najostrzejszych funkcjonalnych elementów, które staną się podstawą zimowego looku.

 

Pile to kluczowa tekstura tego sezonu, podobnie jak zapinana na zamek kamizelka w kolorze złamanej bieli lub oliwkowej zieleni z nylonową kieszenią na piersi i wykończeniem przy szyi. To uniwersalny element, który dodaje kontrast i ciepło zimowym warstwom odzieży. Dostępna jest również kurtka z zamkiem błyskawicznym i półzamkiem, wszystkie z golfem, który chroni przed zimnem.

Kurtki polarowe i swetry z zamkiem błyskawicznym do połowy zapewniają optymalne ciepło i ochronę, a zwężane nogawki z bawełny i THERMOLITE® mają guziki przy kostkach, aby jeszcze bardziej utrzymać ciepło. Tymczasem termiczne T-shirty z okrągłym dekoltem, zarówno z długim, jak i krótkim rękawem, oraz kalesony są podstawowymi elementami garderoby zimowej.

Heat Up Tech pojawi się w sklepach H&M na całym świecie, a także na hm.com , 12 listopada.

Źródło: H&M

error

Jeżeli artykuł Ci się podoba, to prosimy udostępnij go innym. :)

zostań naszym autorem
Skip to content