DomDom i OgródTechnologia

INNOWACYJNA SZAFA ODŚWIEŻAJĄCA UBRANIA

Samsung wprowadził na polski rynek innowacyjną szafę odświeżającą ubrania AirDresser

Innowacja, wychodzenie naprzeciw potrzebom użytkowników i doskonały design od zawsze leżą w DNA firmy Samsung. Najnowsze urządzenie w portfolio koreańskiego giganta zapowiada rewolucję w dbaniu o garderobę. Na polski rynek trafiła właśnie szafa odświeżająca ubrania AirDresser.

AirDresser_

Firma Samsung cieszy się niesłabnącą popularnością wśród konsumentów. Dowodem na to są doskonałe wyniki sprzedaży ? w 2019 roku Samsung był najczęściej wybieraną marką pralek wśród Polaków*. Konsumenci doceniają skuteczne i innowacyjne technologie w pralkach i pralko-suszarkach Samsung, takie jak EcoBubble? czy AirWash. Doświadczenie zdobyte podczas projektowania urządzeń wyposażonych w rozwiązania działające w oparciu o parę, firma wykorzystała w najnowszym urządzeniu wprowadzanym na polski rynek ? szafie odświeżającej ubrania. Samsung AirDresser zastąpi wizyty w pralni i odświeży nawet najbardziej wymagające tkaniny. Produkt skierowany jest do wszystkich, którzy na co dzień noszą ubrania wymagające specjalnej pielęgnacji, takie jak garnitury, wełniane płaszcze, jedwabne bluzki lub kaszmirowe swetry, których nie można prać w pralce.

Potrzeby konsumentów zmieniają się, rośnie świadomość związana z dbaniem o wizerunek, zarówno w sytuacjach biznesowych, jak i na co dzień. Coraz więcej osób podąża śladem zrównoważonej konsumpcji i decyduje się na inwestowanie w ubrania lepszej jakości oraz rezygnację z częstych zakupów. Należy pamiętać, że wysokiej jakości tkaniny to inwestycja na lata, ale wymagają delikatnej pielęgnacji oraz zadbania o to, aby były higienicznie czyste. Samsung znalazł rozwiązanie, które sprawi, że zadbamy o ulubione ubrania we własnym domu, ciesząc się efektem jak z pralni. Potrzeby konsumentów zmieniają się, rośnie świadomość związana z dbaniem o wizerunek, zarówno w sytuacjach biznesowych, jak i na co dzień. Coraz więcej osób podąża śladem zrównoważonej konsumpcji i decyduje się na inwestowanie w ubrania lepszej jakości oraz rezygnację z częstych zakupów.

Należy pamiętać, że wysokiej jakości tkaniny to inwestycja na lata, ale wymagają delikatnej pielęgnacji oraz zadbania o to, aby były higienicznie czyste. Samsung znalazł rozwiązanie, które sprawi, że zadbamy o ulubione ubrania we własnym domu, ciesząc się efektem jak z pralni.

?Szafa odświeżająca ubrania AirDresser to innowacyjny produkt, który doskonale uzupełnia ofertę nowoczesnych urządzeń domowych Samsung. Dzięki niej możemy zadbać o ubrania, które często nosimy, a nie możemy ich prać w pralce. Niezwykle ważne są także funkcje związane z higieną ? szafa odświeżająca usuwa bakterie, alergeny i wirusy, co z pewnością docenią użytkownicy. AirDresser pozwala uzyskać efekt jak z pralni bez wychodzenia z domu? ? mówi Piotr Stelmachów, Head of Consumer Electronics Division w Samsung Electronics Polska.

AirDresser_1

AirDresser ? innowacja w dbaniu o garderobę

Samsung AirDresser to urządzenie, którego używanie zastąpi znaczną część wizyt w pralni. W zaciszu własnego domu możemy odświeżyć wełniany garnitur, jedwabną bluzkę czy kaszmirowy sweter. Jest to możliwe dzięki technologii JetAir, czyli silnemu podmuchowi powietrza, który usuwa gromadzące się na co dzień zanieczyszczenia. AirDresser wygładza też zagniecenia za pomocą pary JetSteam, a także skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy dzięki promieniom UV oraz filtrowi dezodoryzującemu. Następnie suszy ubrania w niskiej temperaturze, co przywraca włóknom ich naturalną strukturę. Urządzenie posiada także funkcję dezynfekcji, dzięki której możliwe jest usunięcie aż do 99% alergenów oraz do 99,9% bakterii i wirusów**. W AirDresser jest aż 26 programów przeznaczonych dla różnych tkanin i różnych części garderoby. Możemy w niej odświeżyć puchowe kurtki czy poduszki, których nie można prać na mokro, a także pluszowe maskotki. Urządzenie szybko i w sposób bezpieczny dla tkanin wysuszy także koszule, delikatną bieliznę czy dziecięce ubranka.

We wnętrzu szafy znajdziemy także szereg akcesoriów i rozwiązań ułatwiających odświeżanie ubrań. Wieszak Air Hanger pozwoli parze wniknąć w materiał nie omijając żadnego fragmentu ubrania, specjalny obciążnik zaprasuje spodnie w kant, z kolei mocowanie na wieszaki umożliwi odświeżenie 5 sztuk ubrań jednocześnie, a specjalna półka będzie idealna dla czapek, poduszek czy koców.

Wygodnie na co dzień

AirDresser to urządzenie, które nie wymaga podłączenia do wody, dlatego można je postawić w dowolnym miejscu ? w korytarzu, sypialni czy garderobie i zawsze mieć do niego dostęp. Jego elegancki, minimalistyczny design, nagrodzony w międzynarodowym konkursie IF Design AWARD 2020, będzie ozdobą każdego pomieszczenia. Świetne wkomponuje się też w zabudowę w garderobie czy przedpokoju. Sprawdzi się także w gabinecie dyrektora czy prezesa, któremu zależy na nienagannym wyglądzie. Urządzenie pracuje bardzo cicho, do 43 dB ? taką głośność ma np. zwykła rozmowa między dwojgiem ludzi. AirDresser może zatem działać podczas wykonywania przez nas innych obowiązków lub w trakcie odpoczynku. Jego cicha praca jest możliwa dzięki działaniu pary i powietrza ? we wnętrzu nie ma bębna lub innych elementów, które mogłyby się obracać i powodować hałas oraz wprowadzać urządzenie w drgania. Gdy urządzenie jest uruchomione, pracuje niemal bezszelestnie, nie wibruje i pozostaje na swoim miejscu.

Dla jeszcze większej wygody, AirDresser może być obsługiwany zdalnie przez aplikację Samsung SmartThings. Za jej pomocą uruchomimy urządzenie i sprawdzimy czy nasze ubranie jest gotowe do wyjęcia, a także otrzymamy sugestie dotyczące wyboru programu dla konkretnej tkaniny. AirDresser zadba też o powietrze w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Funkcja RoomCare pochłonie wilgoć z powietrza, a tym samym ubrania, które znajdują się w garderobie, zachowają świeżość na dłużej. Urządzenie posiada także program do automatycznego czyszczenia, a filtr UV dba o wyeliminowanie zapachów z wnętrza szafy.

Samsung AirDresser w biurze, restauracji, hotelu  

Innowacyjna szafa odświeżająca ubrania Samsung AirDresser to produkt, który doskonale sprawdzi się w także biurze, hotelu czy restauracji, umożliwiając użytkownikom szybkie i bezpieczne odświeżenie płaszcza lub marynarki przed spotkaniem lub po aromatycznej kolacji. Docenią go także pracownicy biur, którzy mogą poprawić wygląd swojej garderoby lub usunąć zapach po lunchu w orientalnej restauracji przed ważnym spotkaniem. AirDresser jest przydatny też w spa, zakładach kosmetycznych czy klinikach dentystycznych. Oferuje dodatkowe benefity dla klientów a także będzie niezwykle przydatny przy dbaniu o higienę uniformów pracowników.

Samsung AirDresser to innowacja w codziennym dbaniu o garderobę bez wizyt w pralniach chemicznych. Docenią go domownicy a także pracownicy i klienci.

* Eliminuje: do 1) 99,9% trzech typów wirusów (Adenowirus, Wirus grypy i Herpeswirusy) na podstawie badań przeprowadzonych przez Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego; program Sanitize 2) 99,9% dwóch typów bakterii (E.coli i S.aureus); program Sanitize 3) 99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal 4) 99% substancji szkodliwych (Perchloroetylen) ? na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek; program Normal 5) 99% roztoczy kurzu domowego, na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek oraz testów w ramach certyfikacji BAF, program Sanitize.

Źródło: Samsung

Zdjęcia i video: Samsung

error

Jeżeli artykuł Ci się podoba, to prosimy udostępnij go innym. :)

Skip to content