DomDom i OgródPolecaneTechnologia

REWOLUCJA W DOMOWEJ UPRAWIE WARZYW

LG prezentuje urządzenie do uprawy roślin w domu

Firma LG prezentuje swoje urządzenie opracowane z myślą o coraz liczniejszym gronie entuzjastów hodowania jadalnych roślin w domu.

Rewolucyjne urządzenie LG ma pionową konstrukcję i jest przeznaczone do zabudowy. Zastosowano w nim zaawansowane rozwiązania do regulacji oświetlania, temperatury i wilgotności. Korzystając z wygodnych, kompletnych pakietów z nasionami oraz aplikacji do monitorowania wzrostu, użytkownicy tego urządzenia mogą łatwo w warunkach domowych hodować jadalne rośliny, które są smaczne i bogate w składniki odżywcze.

Nowe urządzenie LG pozwala nawet zupełnym nowicjuszom czerpać pełną radość z ogrodniczych sukcesów. Innowacyjne urządzenie powstało z myślą o milionach konsumentów z całego świata, którzy troszcząc się o zdrowe odżywanie, chcą dobrze znać skład i pochodzenie żywności. Ze względu na możliwość uprawiania apetycznych, świeżych ziół oraz warzyw przez cały rok, urządzenie idealnie nadaje się dla mieszkańców miast oraz wszystkich, którzy chcą prowadzić zdrowszy, pro-ekologiczny styl życia.Dzięki obudowie z izolacją termiczną oraz uniwersalnym modułom umożliwiającym precyzyjne regulowanie temperatury i natężenia światła, wewnątrz urządzenia są utrzymywane optymalne warunki wzrostu roślin. Lampy LED, wymuszona cyrkulacja powietrza oraz nawadnianie podsiąkowe pomagają zapewnić szybkie kiełkowanie i wzrost roślin. Zaawansowany system do hodowania roślin może pomieścić nawet 24 kompletne pakiety z nasionami, co pozwala czteroosobowej rodzinie na delektowanie się zdrowymi potrawami z roślin wyhodowanych w domu.

Kompletne pakiety gotowe do rozpoczęcia uprawy

Podczas prac nad urządzeniem do uprawy roślin firma LG wykorzystała wiedzę i doświadczenie, dzięki którym zajmuje czołową pozycję wśród producentów sprzętu AGD. Kluczowym elementem zautomatyzowanego systemu do hodowania roślin jest opracowana przez LG metoda nawadniania niewymagająca cyrkulacji wody, pozwalająca na równomierne i precyzyjne dozowanie wody potrzebnej w poszczególnych pakietach z roślinami. Tak kluczowa technologia zapobiega rozwojowi glonów oraz hamuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów, dzięki czemu uzyskuje się czyste i higieniczne warunki wzrostu bezpiecznych, naturalnych ziół i warzyw liściastych. Na potrzeby urządzenia opracowano też aplikację, która pomaga kontrolować wzrost roślin i zapewnia dostęp do praktycznych wskazówek dotyczących każdego etapu hodowli, a tym samym pozwala za każdym razem uzyskać dobre zbiory. Kompletne pakiety, zawierające nasiona, torf oraz nawóz, pozwalają na natychmiastowe rozpoczęcie uprawy. Pierwszy pakiet będzie zawierać 20 różnych odmian roślin, w tym sałatę rzymską, inne sałaty, cykorię i bazylię.

Coraz więcej konsumentów przechodzi na dietę wegetariańską lub wegańską. Dlatego uznaliśmy, że uwzględnienie tego trendu w naszej ofercie jest bardzo ważne. Nasz pierwszy system do hodowania roślin w domu stanowi odzwierciedlenie nowej koncepcji urządzeń AGD, dzięki którym konsumenci mogą zdrowo odżywiać się i czerpać radość z samodzielnego uprawiania ziół i warzyw ? zgodnie z głównym celem firmy LG, jakim jest podwyższanie jakości życia.

Dan Song, prezes działu Home Appliance & Air Solution firmy LG Electronics.

Żródło: LG

Zdjęcia: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error

Jeżeli artykuł Ci się podoba, to prosimy udostępnij go innym. :)

Skip to content