Technologia

POŁĄCZENIE KLAWIATURY I TABLETU PIÓRKOWEGO

Huion KD200: innowacyjne połączenie klawiatury i tabletu piórkowego zdobyło trzy międzynarodowe nagrody za design

SHENZHEN, Chiny, 15 stycznia 2021 r. /PRNewswire/ — Globalny dostawca narzędzi cyfrowych do malowania/rysowania wprowadził ostatnio na rynek nowy tablet piórkowy KD200. Tablet ten, wyposażony w klawiaturę jednoręczną i kontroler wybierania, jest innowacyjnym i skutecznym narzędziem cyfrowym do rysowania. Wbudowana technologia Bluetooth 5.0 sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej atrakcyjne i produktywne.

Aby dodatkowo wspomóc użytkowników w rysowaniu, KD200 po raz pierwszy łączy w sobie tablet piórkowy z klawiaturą i kontrolerem wybierania. Z 23 standardowych klawiszy można korzystać tak, jak ze zwykłej klawiatury, co umożliwia stałe wprowadzanie danych. Dostępne są również skróty klawiaturowe, a kontroler wybierania i 5 programowanych klawiszy można dostosować do indywidualnych potrzeb.

KD200 – dobrze zaprojektowany produkt odznaczający się doskonałymi osiągami – cieszy się szerokim uznaniem wśród międzynarodowych instytucji i zawodowych projektantów. Tablet zdobył nagrody Golden Pin Design Award, Good Design Award i Red Star Design Award.

Bluetooth 5.0 dla większej swobody tworzenia

Huion KD200, wyposażony w zaawansowaną technologię Bluetooth 5.0, umożliwia komunikację z większej odległości i szybsze przekazywanie sygnału, co pozwala użytkownikom na uwolnienie kreatywności zarówno w otoczeniu domowym, jak i podczas przemieszczania się. Ponadto dzięki czasowi pracy baterii do 18 godzin KD200 niewątpliwie może spełnić potrzeby większości użytkowników, nie wspominając o tym, że do pełnego ładowania potrzeba zaledwie 1,2 godziny.

PenTech3.0 i teksturowane pole robocze zapewniają wrażenie zbliżone do rysowania na prawdziwym papierze

Wyposażone w PenTech3.0 piórko cyfrowe PW517 bez baterii z obniżonym rdzeniem magnetycznym zapewnia większą stabilność podczas rysowania. Ponadto dzięki 8192 stopniom nacisku i wsparciu nachylenia ?60° można łatwo i naturalnie tworzyć linie o różnej szerokości i nasyceniu, dostosowując kąt piórka i nacisk. Pole robocze tabletu KD200 z wykończeniem przypominającym prawdziwy papier jest odporny na zarysowania i odciski palców. Pisanie po nim przypomina pisanie po papierze, ponieważ użytkownicy czują tarcie piórka cyfrowego przesuwającego się po powierzchni KD200.

Jako pierwszy produkt stworzony przez Huion w 2021 r. KD200 stanowi odzwierciedlenie zdobytych wyróżnień i przełomów technologicznych, jakie Huion osiągnął w ostatniej dekadzie. W przyszłości Huion będzie skupiać się na wprowadzaniu innowacyjnych i praktycznych produktów, aby wspierać twórczość artystów cyfrowych na całym świecie.

Źródło: PRNewswire | HUION

error

Jeżeli artykuł Ci się podoba, to prosimy udostępnij go innym. :)

Skip to content