ModaModa i UrodaStyl Życia

SELENA GOMEZ LŚNI

Selena Gomez lśni w nowych Cali Star

Herzogenaurach, Niemcy, 27 stycznia 2021

Firma sportowa PUMA przedstawia buty Cali Star, najnowszego członka rodziny Cali, zaprojektowane dla tych, którzy są gotowi zabłysnąć jaśniej niż reszta.

Buty noszone przez ambasadorkę marki PUMA Selenę Gomez są stworzone dla tych, którzy nie boją się wyróżniać.
?Musisz dążyć do tego, czego pragniesz i podążać za swoimi marzeniami. Nie bój wyróżniać się z tłumu, będąc sobą ? – powiedziała Selena Gomez.


Cali Star to modny dodatek do eleganckiej serii w ulicznym stylu z prostymi detalami. Wykorzystuje elementy klasycznego kalifornijskiego stylu i dodaje nowe, świeże detale, takie jak błyszczący akcent na pięcie. Inne detale to skórzana cholewka, perforowana przyszwa i zdejmowana metalowa nakładka z napisem PUMA.


Wejdź w światło reflektorów dzięki nowej Cali Star, która pojawi się na PUMA.com, sklepach PUMA i w wybranych sklepach sprzedawców detalicznych 28 stycznia.

PUMA to jedna z wiodących światowych marek sportowych, projektująca, rozwijająca i sprzedająca obuwie, odzież oraz akcesoria. Od ponad 70 lat PUMA nieustannie działa na rzecz rozwoju sportu i kultury, tworząc innowacyjne produkty dla najlepszych sportowców świata.

PUMA oferuje produkty inspirowane sportowym trybem życia i wyczynowe w kategoriach takich jak piłka nożna, bieganie i trening, koszykówka, golf i sporty motorowe. Współpracuje ze znanymi projektantami i markami, aby wprowadzać inspiracje sportowe do kultury ulicznej i mody.

Grupa PUMA jest właścicielem marek PUMA, Cobra Golf i stichd. Firma dystrybuuje swoje produkty w ponad 120 krajach, zatrudnia ponad 16 000 osób na całym świecie, a jej główna siedziba znajduje się w Herzogenaurach w Niemczech.

Żródło: PUMA

Zdjęcia: PUMA

error

Jeżeli artykuł Ci się podoba, to prosimy udostępnij go innym. :)

Skip to content