Styl ŻyciaTechnologia

WYŚWIETLACZE PIÓRKOWE – SERIA HUION KAMWAS

Bardziej przystępne wyświetlacze piórkowe – seria Huion Kamvas wprowadza ekrany 11,6- i 15,6-calowe

SHENZHEN, Chiny, 12 listopada 2020 r. / PRNewswire / – Firma Huion wprowadziła na rynek kolejne dwa wyświetlacze piórkowe z serii Kamvas, aby więcej hobbystów zajmujących się rysowaniem cyfrowym miało możliwość ekspresji i dzielenia się twórczymi pomysłami. Wypuszczone niedawno Kamvas 12 i Kamvas 16 (2021) są odpowiednikami Kamvas Pro 12 i Kamvas Pro 16 dla początkujących i uczących się rysunku cyfrowego.

Podczas gdy ekrany piórkowe z serii Kamvas opracowane przez Huion mają szerszą gamę opcji kolorystycznych i bardziej przyjazną użytkownikowi konstrukcję, najważniejszym powodem, dla którego przyciągnęły tak wielką uwagę, jest ich wydajność i zarazem przystępna cena. Wraz z nowymi modelami Kamvas 12 i Kamvas 16 (2021), Kamvas 13, Kamvas 22 i Kamvas 22 Plus wszystkie produkty z serii Kamvas, które trafiły na rynek, zdobyły uznanie artystów cyfrowych na całym świecie.

Zarówno Kamvas 12, jak i Kamvas 16 (2021) są dostępne w więcej niż jednym kolorze. Oprócz kosmicznej czerni (cosmo black) Kamvas 12 jest również dostępny w pomarańczowym kolorze rozgwiazdy (starfish orange), podczas gdy Kamvas 16 (2021) występuje w kolorze niebieskiego zmierzchu (twilight blue), co umożliwia tworzywo sztuczne ABS zastosowane w tylnej części obudowy. Materiał ten jest powszechnie znany jako przyjazny dla środowiska i odporny na zarysowania. Jako że ekran jest w pełni laminowany i przeciwodblaskowy dzięki matowej folii przymocowanej do powierzchni, minimalizuje to efekt odbicia i paralaksy na ekranie, zapewniając wrażenie bardziej zbliżone do pisania piórem na papierze. Pióro cyfrowe PW517, produkowane w zestawie serii Kamvas, zapewnia 8192 poziomy nacisku, korzystny czas reakcji, a także rozpoznawanie nachylenia w zakresie ? 60 stopni.

Wraz z Kamvas 12 i Kamvas 16 (2021) seria Huion Kamvas jest teraz dostępna z 11,6-calowymi i 15,6-calowymi wyświetlaczami piórkowymi, które uzupełniają ofertę wprowadzonych wcześniej wyświetlaczy 13,3 i 21,5-calowych. W planach są kolejne rozmiary i modele, firmie Huion zależy bowiem na spełnianiu marzeń artystów cyfrowych na całym świecie. Wszelkie dodatkowe informacje oraz odpowiedzi na pytania dotyczące produktów z serii Huion Kamvas dostępne są na stronie www.huion.com lub pod adresem e-mail: marketing@huiontablet.com.

Źródło: Huion

error

Jeżeli artykuł Ci się podoba, to prosimy udostępnij go innym. :)

Skip to content