SportSport i Turystyka

PUCHAR LIGI EUROPY UEFA NA PLACU ZAMKOWYM

Puchar Ligi Europy UEFA stanie na Placu Zamkowym w Warszawie przed meczem Legii z Napoli.

W środę, 3 listopada na Placu Zamkowym będzie można podziwiać trofeum Ligi Europy UEFA. Każdy, kto tego dnia pojawi się na rynku Starego Miasta w Warszawie będzie miał możliwość zrobienia sobie zdjęcia z pucharem i wzięcia udziału w konkursach. Trofeum sprowadzone zostanie w ramach wydarzenia ?Trophy Tour?, którego organizatorem jest firma Enterprise Rent a Car.

Od 2015 roku Enterprise Rent a Car jest oficjalnym sponsorem Ligi Europy. W 2021 roku Spółka rozszerzyła umowę z UEFA również o sponsoring Ligi Konferencji. Dzięki współpracy z UEFA firma ma możliwość organizacji wydarzenia o nazwie ?Trophy Tour?. W tym roku firma postanowiła sprowadzić Puchar do Warszawy. Dzięki temu wszyscy fani piłki nożnej w Polsce będą mieli okazję zobaczyć ikoniczne trofeum Ligii Europy UEFA jeszcze w trakcie trwania rozgrywek fazy grupowej sezonu 2021/22.

Jakie atrakcje czekają nas tego dnia?

Prezentacja pucharu Ligii Europy UEFA odbędzie się 3 listopada o godz. 14:00 na Placu Zamkowym w Warszawie. Trofeum zostanie przetransportowane na rynek Starego Miasta jednym z najbardziej prestiżowych aut dostępnych w ofercie firmy Enterprise Rent a Car ? Porsche Taycan. Puchar stanie w specjalnie przygotowanym namiocie sferycznym, do którego wejść będzie mógł każdy fan piłki nożnej. To pierwszy komercyjny tego rodzaju event w Polsce, gdzie zainteresowani będą mogli z bliska podziwiać trofeum i zrobić sobie zdjęcie z nagrodą, o którą walczą czołowi piłkarze w całej Europie. Jednak to nie wszystkie atrakcje przewidziane na ten dzień. Dla wszystkich, którzy będą chcieli sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie, Enterprise Rent a Car przygotował specjalny konkurs. Obok namiotu z pucharem ustawiona zostanie bramka z wyznaczonymi miejscami, do których trzeba będzie oddać celne strzały. Każdy, kto poprawnie wykona zadanie konkursowe, otrzyma nagrodę. Jedną z nagród będą bilety na mecz Legii Warszawa w Lidze Europy ze Spartakiem Moskwa, który odbędzie się 9 grudnia w Warszawie. Całe wydarzenie zostało przygotowane z myślą o dorosłych oraz dzieciach.

Przyszłość polskiej piłki nożnej

Przy okazji całego eventu Enterprise Rent a Car chce zwrócić uwagę na temat rozwoju piłki wśród młodzieży.

?Piłka nożna jest uważana w naszym kraju za sport narodowy, to tym sportem pasjonuje się dużo dzieci, nastolatków, dlatego powinniśmy starać się zapewnić dzieciom odpowiednie warunki do jej trenowania ? mówi Tomasz Kapelko prezes Car Hire Poland Sp. z o.o. franczyzobiorcy Enterprise Rent a Car na Polskę. ? Inwestowanie w sport leży u podstaw filozofii naszej firmy. Uważamy, że rozwój fizyczny powinien iść w parze z tym naukowym, a sport to nie tylko rozrywka. Od lat Enterprise Rent a Car wspiera rozgrywki Ligi Europy, od tego roku również Ligę Konferencji? ? dodaje pan Tomasz.

Puchar Ligi Europy UEFA

Enterprise Rent-A-Car stanowi część jednej z największych na świecie firm oferujących wynajem samochodów na terenie Ameryki, Europy, Australii oraz niektórych krajów Afryki. Posiada 9500 oddziałów w ponad 100 krajach. Enterprise jest częścią koncernu Enterprise Holdings. Firma została założona w 1957 roku przez Jacka Taylora, a na polskim rynku działa od 2014 roku. Jack Taylor wybrał nazwę Enterprise na cześć lotniskowca USS Enterprise, na którym służył podczas II wojny światowej. Do dziś nazwa ?Enterprise? to synonim przywództwa i wizji firmy. Od samego początku działalności przyświeca jej jeden cel: przewyższać oczekiwania klientów względem obsługi związanej z profesjonalnym wynajmem aut. Oprócz bycia liderem pośród największych dostawców rozwiązań transportowych na świecie Enterprise Rent-A-Car jest oficjalnym partnerem Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji Europy UEFA.

Źródło informacji: Enterprise Rent a Car

Opinie i poglądy opublikowane na portalu cocomac.pl są wyłącznie opiniami i poglądami ich Autorów. Nie należy ich utożsamiać z poglądami redakcji. Również opinie wyrażane w publikowanych informacjach nie odzwierciedlają poglądów redakcji i wydawcy, a mają charakter informacyjny.
Widzisz błąd w artykule, niedziałający link? Poinformuj nas o tym poprzez formularz kontaktowy lub mailem! Dziękujemy.

TO TEŻ CIEKAWE:


[CP_CALCULATED_FIELDS id=”7″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error

Jeżeli artykuł Ci się podoba, to prosimy udostępnij go innym. :)

Skip to content