Technologia

24 CALOWY TABLET GRAFICZNY

Huion przedstawia trzy 23,8-calowe ekrany piórkowe, w tym Kamvas Pro 24(4K).

Firma Huion prezentuje dziś trzy wielkoekranowe Tablety graficzne: Kamvas 24, Kamvas 24 Plus i Kamvas Pro 24(4K). Dwa z serii Kamvas i jeden z serii Kamvas Pro.

Wymienione ekrany piórkowe posiadają ulepszone parametry i przeznaczone są dla twórców specjalizujących się m.in. w animacji, grach, wzornictwie przemysłowym.

Kamvas Pro 24(4K)

Kamvas Pro 24(4K) o eleganckim wyglądzie i świetnych parametrach jest flagowym produktem Huion. Rozdzielczość 4K UHD, technologia kropek kwantowych (quantum dot), 140% gama kolorów sRGB, kontrast 1200:1 i technologia HDR sprawiają, że Kamvas Pro 24(4K) jest idealnym ekranem piórkowym zapewniającym niesamowite wrażenia wizualne. Podobnie jak większość ekranów piórkowych Huion, Kamvas Pro 24(4K) również wykorzystuje technologię pełnej laminacji i antyodblaskowe trawione szkło pozwalające zminimalizować paralaksę i zapewnić naturalne wrażenia rysowania piórem na papierze.

Dodatkowo Kamvas Pro 24(4K) jest wyposażony w dwie składane nóżki, dzięki którym użytkownicy mogą cieszyć się tworzeniem pod kątem 20 stopni. Natomiast dla tych, którzy pragną większej różnorodności i elastyczności, bardziej odpowiednie może być ramię monitora ST410/ST420 lub regulowana podstawa ST100A, które mogą obsługiwać więcej kątów, pozwalając użytkownikom znaleźć najwygodniejszą pozycję podczas rysowania.

Kamvas 24 i Kamvas 24 Plus

Kamvas 24 i Kamvas 24 Plus to szóste z kolei produkty z serii Kamvas. W porównaniu do swoich poprzedników, Kamvas 24 i Kamvas 24 Plus mogą pochwalić się nie tylko największym ekranem o przekątnej 23,8 cala, ale także rozdzielczością 2,5K QHD. Kamvas 24 Plus także wykorzystuje technologię kropek kwantowych, która zwiększa gamę kolorów do 140% sRGB i współczynnik kontrastu do 1200:1, umożliwiając bardziej żywe i wyraziste prezentowanie obrazu.

Twórz więcej za pomocą cyfrowego pióra

Wszystkie trzy ekrany piórkowe zostały wyposażone w cyfrowe pióro PW517. Opracowane w oparciu o Huion PenTech3.0, PW517 umożliwia bardziej naturalne i stabilne rysowanie. Huion wprowadził również po raz pierwszy filcowy koniuszek do pióra, które będzie dostarczane z Kamvas Pro 24(4K).

8192 poziomy czułości na nacisk i szybkość raportowania >220PPS umożliwiają natychmiastowe odwzorowanie naturalnych i delikatnych linii. Rozpoznawanie nachylenia w zakresie ?60 pozwala na obsługę różnych technik rysowania, takich jak cieniowanie, szkicowanie czy krawędziowanie.

Mając na celu dostarczenie rozwiązań “atramentu cyfrowego” większej liczbie ludzi na całym świecie, Huion zawsze był zaangażowany w oferowanie jak najlepszych produktów dla kreatywnych profesjonalistów, jak również dla początkujących.

Źródło: Huion

Źródło informacji: PR Newswire

Opinie i poglądy opublikowane na portalu cocomac.pl są wyłącznie opiniami i poglądami ich Autorów. Nie należy ich utożsamiać z poglądami redakcji. Również opinie wyrażane w publikowanych informacjach nie odzwierciedlają poglądów redakcji i wydawcy, a mają charakter informacyjny.
Widzisz błąd w artykule, niedziałający link? Poinformuj nas o tym! Dziękujemy.

TO TEŻ CIEKAWE:


[CP_CALCULATED_FIELDS id=”7″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error

Jeżeli artykuł Ci się podoba, to prosimy udostępnij go innym. :)

Skip to content